Zespół

Informacje o zespole


</p>
<p><center>Wojciech Pitura</center>

Wojciech Pitura

Często nazywany Piotrem. Zafascynowany grami decyzyjnymi. Tworzy je i testuje z wielkim zaangażowaniem i pasją. Każdy dzień zaczyna od sprzedaży, gdyż tylko wtedy ze spokojem może napić się kawy, na którą wcześniej zarobił. Zdarzają się dni, że pije kawę na kredyt.

Prywatnie Tata Oli. Miłośnik grillowania i rowerów. Posiada najbardziej wypasionego grilla balkonowego na osiedlu.

</p>
<p><center>Elżbieta Szczepaniak</center>

Elżbieta Szczepaniak

Znana z tego, że jej nazwisko jest odmieniane na milion różnych sposobów, mało kiedy prawidłowo. Perfekcjonistka w każdym calu. Ogarnia i porządkuje wiele tematów od finansów przez marketing, sprzedaż, szkolenia czy projekty międzynarodowe. Jako mała dziewczynka uwielbiała bawić się w biuro i przekładać papiery, dlatego w Revas każdy dokument ma swoje miejsce.

W wolnych chwilach jeździ na motorze, pochłania kryminały i kocha słuchać muzyki. Uwielbia podróże, małe i duże, również te na motorze.

</p>
<p><center>Paweł Cudek<center>

Paweł Cudek

Oaza spokoju. Wypija hektolitry herbaty i tworzy tysiące linijek kodu. Najbardziej kręci go tworzenie kompleksowych rozwiązań. Na co dzień tworzy algorytmy rozwiązujące problemy, które niejednokrotnie wydają się nierozwiązywalne.Prywatnie Tata Mileny oraz bliźniąt Zuzi i Szymka . W wolnych chwilach, jak można jeszcze takie znaleźć przy trójce maluchów - majsterkuje.

</p>
<p><center>Krzysiek Szurlej</center>

Krzysiek Szurlej

Pracuje w domu bo tam mu się najlepiej tworzy. Do każdego projektu podchodzi z takim samym perfekcjonizmem, a na koniec przekazuje produkty obok których nie można przejść obojętnie. Nocny Marek, każdy projekt oddaje w granicach 3:00 – 4:00 nad ranem.

Fan koszykówki. Posiadacz dwóch przesympatycznych buldogów francuskich.

</p>
<p><center>Iryna Kiełbasa</center>

Iryna Kiełbasa

Międzynarodowy pierwiastek zespołu. Mega zaangażowana w realizację celów i zadań. Nierzadko przychodzi pierwsza i wychodzi ostatnia. Zajmuje się biurem oraz prowadzi wiele projektów. Akademia Przedsiębiorczości Revas, którą kochają nauczyciele to jej Revasowe dziecko.

Prywatnie zafascynowana językiem francuskim. Wyznawczyni idei lifelong learning. Marzy o podróży do Chin i Tybetu.

</p>
<p><center>Wiola Konefał</center>

Wiola Konefał

Kolejna kobieta, która pozwala na utrzymanie parytetu w zespole Revas. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, która z pasją chce rozwijać się w programowaniu.

Interesuje się kosmetyką naturalną. Wolne chwile poświęca rodzinie i przyjaciołom. Miłośniczka zwierząt szczególnie psów.

Nagrody

Informacje o nagrodach Revas


© 2018 | Revas