CERTYFIKOWANI TRENERZY REVAS

NazwiskoImięNazwa instytucjiMiejscowośćWojewództwoData wydania certyfikatu
KowalAndrzejZespół Szkół TechnicznychŁańcutPodkarpackie26.01.2017
KaczmarczykMartaI Liceum OgólnokształcąceŁańcutPodkarpackie26.01.2017
LeńElżbietaZespół Szkół EkonomicznychBrzozówPodkarpackie26.01.2017
Więch-ZiębaDorotaZespół Szkół EkonomicznychBrzozówPodkarpackie26.01.2017
Szczepanik-BaranJolantaZespół Szkół Nr 1RzeszówPodkarpackie26.01.2017
Smoleń-RębiszKatarzynaZespół Szkół Nr 1RzeszówPodkarpackie26.01.2017
dr hab. ZawadaPiotrUniwersytet Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawaMazowieckie10.02.2017
dr CzyżewskaMartaUniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Kraków
Rzeszów
Podkarpackie10.02.2017
ChrzanowskiMaciejPolitechnika RzeszowskaRzeszówPodkarpackie10.02.2017
OleszkowiczUrszulaZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w JaśleJasłoPodkarpackie10.02.2017
NicpońElżbietaZespół Szkół Nr 1 im. J. Korczaka w ŁańcucieŁańcutPodkarpackie27.05.2017
WładykaMagdalenaZespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w ŁańcucieŁańcutPodkarpackie27.05.2017
WiącekMonikaZespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr w TarnobrzeguTarnobrzegPodkarpackie27.05.2017
PółtorakElżbietaZespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w RzeszowieRzeszówPodkarpackie27.05.2017
TurekGrzegorzZespół Szkół Mechanicznych nr 2 w KrakowieKrakówMałopolskie10.06.2017
BarbaraCynkZespół Szkół Mechanicznych nr 3 w KrakowieKrakówMałopolskie10.06.2017
IwonaGłowniaZespół Szkół w LibiążuLibiążMałopolskie10.06.2017
MariaMendelaZespół Szkół Ekonomiczno- Chemicznych w TrzebiniTrzebiniaMałopolskie10.06.2017
KrzysztofCiurkaTEB Edukacja w KrakowieKrakówMałopolskie10.06.2017
SabinaGuzy - BobowskaKrakówMałopolskie10.06.2017
WojciechMaciejewskiUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieKrakówMałopolskie23.10.2017
BarbaraWakszyńskaZespół Szkół Łączności w Krakowie
KrakówMałopolskie23.10.2017
RóżaWeryńska-BieniaszPaństwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie23.10.2017
ElżbietaDębowskaZgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
ZgierzŁódzkie23.10.2017
Katarzyna
Giernalczyk-Szumska
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
ZgierzŁódzkie23.10.2017
MirosławaSojkaII Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie
ChrzanówMałopolskie23.10.2017
MałgorzataRudnikZespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie
KrakówMałopolskie23.10.2017
AgnieszakGiemzaZespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie
KrakówMałopolskie23.10.2017
HalinaKietlińska
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wyskiem Mazowickiem
Wysokie MazowieckiePodlaskie23.10.2017
JoannaKozubX Liceum Ogólnokształcące w KrakowieKrakówMałopolskie23.10.2017
MałgorzataMatlągZespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym SączuNowy SączMałopolskie26.10.2017
MarzenaReszkeIX Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruńKujawsko-pomorskie26.10.2017
MałgorzataLesisz17 Liceum Ogólnokształcące w GdyniGdyniaPomorskie26.10.2017
BeataKuźmińskaAkademickie Liceum OgólnokształcąceWarszawaWarszawa26.10.2017
Barbara
CzajczykZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w ZamościuZamośćLubelskie26.10.2017
GrażynaHabigier-Pipska
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w NiskuNIskoPodkarpackie26.10.2017
Marta
Konieczna-Kucharska
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWieluń Łódzkie26.10.2017
Halina
Panasiuk
Centrum Kształcenia Ustawicznego w BiałymstokuBiałystokPodlaskie26.10.2017
Barbara
Józefowicz
Medyczno - Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Jaśle
JasłoPodkarpackie26.10.2017
MałgorzataWojtysiak
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Wioletta
Mączkowska
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Izabela
Dudziec
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Dorota
Dec
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Michał
Grycz
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Robert
Raźniak
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Marcin
Wojciechowski
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Anna
Ihma – Kasprzyk
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Beata
Jancelewicz
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Małgorzata
Fabiszewska
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Agnieszka
Poczobut
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Dorota
Rutkowska
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
Anna
Krzemińska – Pagińska
Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
GoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
AgnieszkaJezierska – Kusiak Zespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniówZachodniopomorskie09.11.2017
dr inż. Lucyna
Szczygieł
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
doc. dr inż. Elżbieta
Wolanin-Jarosz
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
dr inż. Katarzyna
Kucab-Bąk
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
dr Dariusz
Kłak
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
dr Marek
Uryniak
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
dr Jolanta
Wojtowicz-Żygadło
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
dr Tatiana
Kożak-Siara
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w JarosławiuJarosławPodkarpackie21.11.2017
Kamil
Kałuża
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Monika
Troczka
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Marian
Róg
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Dariusz
Błażejewski
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Ewa
Gołębiewska
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Małgorzata
Matecka
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Dorota
Tarkowska
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
Iwona
Pardel
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ŁódźŁódzkie21.11.2017
DorotaJuszkiewiczZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
MagdalenaMajakZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
MirosławSeredyńskiZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
AgataRasmusZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
WojciechKomorowskiZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
DorotaDanisiewicz-CzupryńskaZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
IwonaWirkus-RomanowskaZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
MichałKuścińskiZespół Szkół Kreowania Wizerunku w GdańskuGdańskPomorskie14.12.2017
MartaJasionekLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w TarnobrzeguTarnobrzegPodkarpackie14.12.2017
AnnaKowalikZespół Szkół nr 1 w ŁańcucieŁańcutPodkarpackie14.12.2017
AnnaBoberZespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie MałopolskimGłogów MałopolskiPodkarpackie23.01.2018
MilenaProbolaZespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie MałopolskimGłogów MałopolskiPodkarpackie23.01.2018
PiotrMarekZespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie MałopolskimGłogów MałopolskiPodkarpackie23.01.2018
IwonaTrawińska- ĆwiertniewiczMedyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w JaśleJasłoPodkarpackie23.01.2018
IzabellaSarnaZespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w WarszawieWarszawaMazowieckie23.01.2018
MałgorzataKurZespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w WarszawieWarszawaMazowieckie23.01.2018
MałgorzataSkrzypczykZespół Szkół nr 2 w MilanówkuMilanówekMazowieckie23.01.2018
AgnieszkaZegarłowiczZespół Szkół nr 2 w MilanówkuMilanówekMazowieckie23.01.2018
JanDębowskiPowiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie GościnnymMroczków Gościnny Łódzkie14.02.2018
BogdanBednarczykPowiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie GościnnymMroczków GościnnyŁódzkie14.02.2018
JerzyWalkiewiczPowiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie GościnnymMroczków GościnnyŁódzkie14.02.2018
AnnaNowackaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w PłockuPłockMazowieckie15.02.2018
Mariola Szewczyk - JarockaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w PłockuPłockMazowieckie15.02.2018
Paweł KaczmarczykPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w PłockuPłockMazowieckie15.02.2018
Christian Skjald Zealand Institute of Business and TechnologyRoskilde05.02.2018
Kasper WitzkeZealand Institute of Business and TechnologyRoskilde05.02.2018
Jaweed AghaZealand Institute of Business and TechnologyRoskilde05.02.2018

© 2018 | Revas