Zapisz się
Wypełnij formularz i zapisz się na bezpłatne szkolenie

Tytuł: Cała prawda o tym, jak uczyć praktycznie biznesu z wykorzystaniem gier edukacyjnych Revas.
Szkolenia skierowane do nauczycieli szkół średnich prowadzących lekcje z podstaw przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce, zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej w branży.W trakcie szkolenia uczestnicy poznają innowacyjne narzędzia dydaktyczne w postaci branżowych symulacji biznesowych. Wcielą się w rolę przedsiębiorców i będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem. Po zakończonym szkoleniu, uczestnicy będą posiadali wiedzę i umiejętności dotyczące wykorzystania branżowych symulacji biznesowych na lekcjach.

Termin: 20.02.2018 (wtorek)
Godzina: 18:00 - 19:00
Miejsce: On-line
Cena: Bezpłatnie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Revas sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Revas sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

© 2018 | Revas