Zapisz się
Wypełnij formularz i zapisz się na bezpłatne szkolenie internetowe.

Tytuł: "Certyfikowany trener branżowych symulacji biznesowych REVAS"
Szkolenie dla certyfikowanych trenerów branżowych symulacji biznesowych REVAS. W trakcie szkolenia, nauczyciele poznają tajniki branżowych symulacji biznesowych Revas, w taki sposób, aby wprowadzenie na lekcje tych innowacyjnych narzędzi dydaktycznych odbyło się bez żadnych zakłóceń. W trakcie szkolenia nauczyciele będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem np. wirtualnym biurem podróży.

Termin: 11.12.2017 oraz 14.12.2017
Godzina: 17:00 - 20:00
Miejsce: On-line
Cena: 123,00 zł brutto

[recaptcha size:compact]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Revas sp. z o. o. z siedzibą w Jasionce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Revas sp. z o. o. z siedzibą w Jasionce i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

© 2018 | Revas