Zapisz się
Wypełnij formularz i zapisz się na bezpłatny webinar

Tytuł: Rekrutacja od A do Z
Webinar skierowany do nauczycieli szkół średnich prowadzących lekcje z podstaw przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce, zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej w branży. W trakcie webinaru uczestnicy dowiedzą się, żę rekrutacja zaczyna się czasem zanim wyśle się CV, jak stworzyć życiorys który zainteresuje pracodwacę oraz czy rozmowa kwalifikacyjna może przebiegać bez stredu.

Termin: 20.09.2018 (czwartek)
Godzina: 18:00 - 19:00
Miejsce: On-line
Cena: Bezpłatnie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Revas sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Revas sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

© 2018 | Revas