Wybrani klienci Revas

Dowiedz się dlaczego nauczyciele chętnie wykorzystują na swoich lekcjach narzędzia dostarczane przez Revas .

Elżbieta Leń

Dla mnie bardzo cenne jest automatyczne ocenianie uczniów po każdej rundzie. Bez wysiłku wystawiam uczniom regularnie oceny i monitoruję ich postępy.

Elżbieta LeńZespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie
Małgorzata Matląg

Zawsze miałam problem ze zmotywowaniem uczniów do zajęć przedsiębiorczości, ponieważ nie jest to przedmiot maturalny. Teraz to nie problem – muszę ich wręcz wyganiać z sali po zakończonej lekcji.

Małgorzata MatlągZespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu
Katarzyna Smoleń-Rębisz

Cieszę się, że wreszcie mogę uczyć na prawdziwych przykładach dot. ich zawodu. Mechanik teraz uczy się prowadzenia warsztatu mechanicznego a nie sprzedaży komputerów czy innych abstrakcyjnych dla niego produktów.

Katarzyna Smoleń-RębiszZespół Szkół nr 1 w Rzeszowie
Donata Kozłowska

Wykorzystuję symulacje na kółku przedsiębiorczości i co roku organizujemy ogólnoszkolny konkurs przedsiębiorczości z wykorzystaniem gier. To świetny sposób uczenia przedsiębiorczości!

Donata KozłowskaZespół Szkół w Kańczudze
Małgorzata Krzeszowska

Moi uczniowie zawsze cieszą się, gdy mają możliwość korzystania z komputera czy urządzeń mobilnych do nauki. Dzisiejsza młodzież tak właśnie się uczy.

Małgorzata KrzeszowskaI Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
Marzena Hajduk-Stelmachowicz

Symulacja biznesowa pozwala uczniom na nabycie szeregu istotnych umiejętności od zarządzania firmą przez analizę danych po pracę grupową.

Marzena Hajduk-StelmachowiczIV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
© 2017 | Revas