Branżowe symulacje biznesowe

Branżowe symulacje biznesowe wykorzystywane do prowadzenia takich zajęć jak m.in.: przedsiębiorczość, podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzanie w sposób praktyczny, powiązany z zawodem, interaktywny i atrakcyjny dla gracza.

Realistyczne decyzje powiązane z zawodem

Branża firmy prowadzonej przez graczy w symulacji biznesowej dopasowana do kierunku. Przykładowo gracz kształcący się w zawodzie mechanik samochodowy zakłada i prowadzi warsztat samochodowy, a gracz kształcący się w zawodzie informatyk prowadzi serwis IT.

Szeroki zakres decyzji

Gracze podejmują decyzje m.in. dotyczące wyboru usług, ustalenia cen, zakupu urządzeń i materiałów, zatrudnienia pracowników itp.

Wzrost motywacji

Dzięki wprowadzeniu bezpośredniej rywalizacji między graczami w grupie wzrasta motywacja do nauki i zaangażowanie.

Praca w grupie

Dzięki wykorzystaniu branżowych symulacji biznesowych Revas gracze rozwijają umiejętności pracy w zespole oraz podejmowania decyzji pod presją czasu.


Narzędzia dla wykładowców i nauczycieli z pasją

Wykorzystanie branżowych symulacji biznesowych pozwala wykładowcom i  nauczycielom uatrakcyjnić zajęcia z przedsiębiorczości, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania i wielu innych.

Ponadprzeciętne zaangażowanie graczy

Pozytywna konkurencja o jak najlepszy wynik własnego, wirtualnego przedsiębiorstwa pobudza u graczy chęć do podejmowania jeszcze lepszych decyzji w każdej kolejnej rundzie.

Wyniki zespołów i oceny widoczne po każdej rundzie

Wykładowca i nauczyciel ma na bieżąco dostęp do wyników graczy oraz ich ocen wynikających z jakości podejmowanych decyzji.

Rywalizacja pomiędzy graczami

Gracze biorą udział w rozgrywce ze swoimi koleżankami i kolegami dzięki czemu zdobywanie wiedzy i pogłębianie umiejętności jest przyjemniejsze niż tradycyjna forma lekcji.

Atrakcyjny wygląd symulacji

Symulacje są atrakcyjne graficznie, przyjazne dla użytkowników i intuicyjne, aby sprostać oczekiwaniom graczy.


Narzędzia dla nowoczesnych uczelni i szkół

Wykorzystanie branżowych symulacji biznesowych pozwoli uczelni i szkole na wyróżnienie się na rynku usług edukacyjnych i da użytkownikom możliwość korzystania z innowacyjnych narzędzi.

Atrakcyjna forma przekazywania wiedzy

Gracze otrzymują narzędzie do praktycznej nauki prowadzenia działalności gospodarczej. Podejmują realistyczne decyzje, które mają wpływ na wyniki ich wirtualnych firm. Nauka poprzez działanie.

Innowacja dydaktyczna

Uczelnie i szkoły wprowadzając branżowe symulacje biznesowe na zajęcia rozpoczną kształcenie wykorzystujące nowoczesną metodę zwaną blended learningiem. Jest to mieszana metoda kształcenia łącząca tradycyjne metody nauki (kontakt z nauczycielem) z aktywnością prowadzoną zdalnie za pomocą komputera.

Dostęp do symulacji 24/7

Branżowe symulacje biznesowe dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie za pomocą PC, tabletu czy smartfona podłączonego do internetu.

Opinie

Dowiedz się dlaczego Revas
to lider w dziedzinie branżowych symulacji biznesowych dla uczelni i szkół.

dr hab. Piotr ZAWADA

Elastyczne rozwiązania oprogramowania Revas, możliwe kombinacje i świetnie dobrany sposób analizy danych wyjściowych, za które odpowiada uczestnik gry wskazują, że narzędzie to powinno być szerzej stosowane nie tylko w edukacji realizowanej na poziomie średnim, ale przede wszystkim w uczelniach wyższych, gdzie każdy uczestnik, wręcz namacalnie będzie w stanie zaobserwować jakie są skutki działań gospodarczych wdrażanych wirtualnych firm.
Widziałem wiele podobnych rozwiązań, ale jakość wykonania oprogramowania REVAS powinno stanowić swoiste odniesienie jakościowe, jako świetny przykład poprawności produktu.

dr hab. Piotr ZAWADANauczyciel akademicki

RARR, UKSW

dr Marta CZYŻEWSKA

Produkty Revas to niezwykle ciekawe, inspirujące i angażujące uczestnika gry decyzyjne umożliwiające uczestnikom poznawanie tajników prowadzenia własnego biznesu. Bazując na swoim wieloletnim trenerskim doświadczeniu, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że są to wysoce innowacyjne narzędzia, które powinny stosować ambitne i chcące rozwijać się szkoły, uczelnie, jak też firmy szkoleniowe.

dr Marta CZYŻEWSKANauczyciel akademicki

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

dr Maciej CHRZANOWSKI

Symulacje biznesowe firmy REVAS to unikatowe na rynku edukacyjnym rozwiązanie pozwalające na wcielenie się w rolę raczkującego przedsiębiorcy. Polecam symulacje biznesowe firmy REVAS nauczycielom przedsiębiorczości w liceach i technikach, jak również nauczycielom akademicki, którzy prowadzą zajęcia z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, gier decyzyjnych czy po prostu szeroko pojętej przedsiębiorczości.

dr Maciej CHRZANOWSKINauczyciel akademicki

Politechnika Rzeszowska

Grzegorz TUREK

„Czasem odłożenie pracy na później nie przynosi szkody. Lecz w wypadku baobabu jest to zawsze katastrofa” (Antoine de Saint-Exupéry). Symulacje biznesowe firmy REVAS pomagają zrozumieć uczniom, że prowadzenie własnego biznesu to nieustanne działanie: nie ma nieważnych decyzji lub posunięć, nie można zostawić czegoś na później, wszystko ma znaczenie. Dzięki możliwości rywalizacji pomiędzy uczestnikami, symulacja jest jeszcze bardziej ciekawa i wciągająca. Nauka przy wykorzystaniu tej gry to strzał w 10. Katastrofą byłoby nie korzystać z tak dobrze przygotowanych narzędzi.

Grzegorz TUREKWicedyrektor/Nauczyciel

Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 w Krakowie

Marta KACZMARCZYK

Chcesz pomóc młodzieży zrozumieć, jak funkcjonuje firma?
Chcesz wdrażać nowoczesne i ciekawe metody pracy?
Chcesz zaktywizować uczniów do pozytywnego działania?
Szansą są branżowe,biznesowe gry symulacyjne pomyślane z głową i pełnym profesjonalizmem!
Spróbuj, to nie takie trudne!
Z pełną odpowiedzialnością polecam nauczycielom.

Marta KACZMARCZYKNauczyciel

I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie

Katarzyna SMOLEŃ-RĘBISZ

Branżowe symulacje biznesowe to profesjonalnie przygotowane nowoczesne narzędzia edukacyjne. Stanowią istotną pomoc dla nauczycieli, którzy chcą uatrakcyjnić lekcje z przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych.
Uczniowie w praktyczny sposób poznają tajniki prowadzenia firmy, podejmują decyzje, dokonują analiz. Są odpowiedzią na oczekiwania nauczycieli i uczniów. Polecam.

Katarzyna SMOLEŃ-RĘBISZNauczyciel

Zespół Szkól Nr 1 w Rzeszowie

© 2018 | Revas